دریافت تقدیرنامه سه ستاره جایزه ملی تعالی و پیشرفت توسط شرکت شهر صنعتی کاوه


شرکت شهر صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی کاوه در سومین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت موفق به دریافت تقدیرنامه سه ستاره برای دومین سال پیاپی و کسب رتبه سوم در بین 138 شرکت شد.
در مراسم سومین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت که با حضور مهندس سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان، دکترمخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) ،پرویز فتاح رئیس کمیته امداد، و جمعی دیگر از مدیران و مسئولین شرکت‌ها و نهاد ها برگزار شد، مهندس صادقی زاده مدیر عامل شرکت شهر صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی کاوه تقدیر نامه 3 ستاره را دریافت نمود.
براساس ارزیابی دبیرخانه این رویداد؛ در سومین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت یک شرکت افتخار دریافت تقدیرنامه 4 ستاره، 3 شرکت صاحب تقدیر نامه 3 ستاره، 10 شرکت موفق به اخذ تقدیر نامه 2 ستاره، 21 شرکت تقدیر نامه یک ستاره و 32 شرکت گواهی نامه تعهد به تعالی را دریافت کرده اند.
جوایز تعالی نقش مهمی در مسیر بهره‌وری و پیشرفت دارند.جوایز تعالی به شرکت‌هایی اهدا می‌شود که به طور پیوسته در تلاش برای بهبود فرآیند و ارزش افزایی برای مشتریان هستند. این شرکت‌ها با رهبری و مدیریت دوراندیش و توسعه قابلیت سازمانی با تکیه بر استعداد و خلاقیت کارکنان، آینده پایدار و موفقیت آمیز را برای خود رقم می‌زنند.
لازم به ذکر است سومین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت مورخه 12/12/97 در مجتمع فرهنگی-آموزشی آدینه با حضور بیش از ۶۰۰ مدعو از مدیران سازمان‌ها و بنگاه‌های اقتصادی کشور برگزار می‌گردد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

ارتباط با مدیرعامل

مهندس مجید صادقی زاده
سمت : مدیر عامل شرکت شهر صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی کاوه
تلفن: ۹-۸۸۷۳۰۳۱۸-۰۲۱
فکس: ۸۸۷۳۰۳۲۰-۰۲۱
نشانی :تهران – میدان آرژانتین – بلوار بیهقی – خیابان ۱۶ شرقی – پلاک ۱۶

Template Design:Dima Group