مدیر عامل شهر صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی کاوه گفت: منطقه ویژه اقتصادی کاوه از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرده است و حمایت‌های گمرکی سرعت رشد و توسعه منطقه ویژه اقتصادی کاوه را دوچندان کرده است .


مجید صادقی زاده در مراسم تکریم و معارفه رئیس جدیدگمرک منطقه ویژه اقتصادی کاوه افزود:امروز منطقه ویژه اقتصاده کاوه به لطف خدا و همکاری و تعامل مجموعه گمرک و منطقه ویژه اقتصادی کاوه در زمره مناطق نمونه کشور قرار دارد.
وی تصریح کرد : وجود گمرک منطقه ویژه اقتصادی کاوه موجب شده است که بسیاری از موانع بر سر راه تولید و تولیدکنندگان هموار شود. 
مجید صادقی‌زاده اظهار کرد: به برکت فعالیت منطقه ویژه اقتصادی کاوه و گمرک تولیدکنندگان از خدمات بیشتری در شهرستان برخوردار شده اند که شایسته تقدیر است. 
مدیر عامل شهر صنعتی کاوه ، وجود 70 هزار متر مربع فضای انبارسرپوشیده و 15 هزار مترمربع انبار روباز تنها بخشی از ظرفیتهای منطقه ویژه اقتصادی کاوه در جهت ارائه خدمات مطلوب به تولید کنندگان است .
وي در خصوص مزيت هاي مهم شهر صنعتي كاوه عنوان كرد: نزدیکی به تهران، دسترسی آسان به سایر نقاط کشور به واسطه خطوط ریلی ( ایستگاه راه آهن اختصاصی) و جاده‌های ترانزیتی، استقرار در چهار راه ارتباطی شمال به جنوب و غرب به شرق کشور، وجود زيرساخت‌هاي مطلوب و ساير امكانات سرمايه گذاران رغبت مناسبي براي حضور در اين كانون صنعتي باسابقه دارند. 


گمرک استان مرکزی جزو 8 گمرک برتر در زمینه صادرات


مدیرکل گمرکات استان مرکزی گفت: گمرک استان مرکزی جزو 8 گمرک برتر در زمینه صادرات در کشور است .
اسماعیل حسینی در این مراسم گفت : سال گذشته بیش از یک میلیارد دلار صادرات غیر نفتی از استان مرکزی به سایر کشور ها داشته ایم که طی چهار دهه گذشته بی سابقه می باشد .
وی با اشاره به نگاه ویژه استاندار مرکزی به مقوله تولید و گمرک افزود : مجموعه گمرکات استان مرکزی تمام توان خود را بکار برده است که حتی یک واحد تولیدی به خاطر توقف مواد اولیه ، کالا ،دستگاه و ...در گمرک تعطیل نشود .
حسینی رعایت اخلاق اداری و تعامل و جلب رضایت ارباب رجوع سرلوحه این مجموعه عنوان کرد اظهار داشت : در سال رونق تولید عملکردگمرک استان مرکزی می تواند اثر تحریمها بر صنایع استان را کمتر کند. 
مدیرکل گمرکات استان مرکزی با اشاره به جایگاه خدمت به مردم از دید گاه اسلام گفت : مسئولیت فرصتی در جهت خدمت به مردم است و باید در هرجایگاهی ،از این فرصت کوتاه نهایت استفاده را ببریم.


868 هزار تن کالا از گمرک منطقه ویژه اقتصادی کاوه صادر شد


رئيس سابق گمرك منطقه ویژه اقتصادی کاوه نیز در این مراسم ، گفت: 868 هزار و 647 تن كالا از ابتداي امسال تاكنون از گمرك اين شهرستان به خارج از كشور صادر شد.
علیرضا کرمی افزود: اين كالاها به ارزش 587 ميليون و 618 هزار و 270 دلار به 19 كشور جهان از جمله افغانستان، عراق، تركيه ايتاليا و آذربايجان صادر شده است. 
وي افزود: انواع هيدروكربن سبك، آبميوه و راني، شيشه، انواع بلور، كابل مسي، كاشي و سراميك عمده كالاهاي صادر شده از گمرك منطقه ویژه اقتصادی کاوه به خارج از كشور بوده است. 
در این مراسم از خدمات علیرضا کرمی به عنوان رئیس سابق تقدیر و فرامرز امیدی به عنوان رییس جدید گمرک منطقه ویژه اقتصادی کاوه معرفی شد. 
لازم بذکر است در این مراسم معاون امور شهری شرکت شهر صنعتی کاوه ، جمعی از مدیران گمرکات استان کردستان ، مهدی الیاسی معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری ساوه،هیئت مدیره انجمن صنایع ساوه و مسولان شهر صنعتی کاوه حضور داشتند .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

ارتباط با مدیرعامل

مهندس مجید صادقی زاده
سمت : مدیر عامل شرکت شهر صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی کاوه
تلفن: ۹-۸۸۷۳۰۳۱۸-۰۲۱
فکس: ۸۸۷۳۰۳۲۰-۰۲۱
نشانی :تهران – میدان آرژانتین – بلوار بیهقی – خیابان ۱۶ شرقی – پلاک ۱۶

Template Design:Dima Group