اولین همایش فصلی شرکت های گروه هلدینگ عمران و مسکن ایران با حضور مهندس خواجه دلویی معاون توسعه ساختمان و انرژی بنیاد مستضعفان، جناب آقای مهندس معزی مدیرعامل ، جناب مهندس کمیلی رئیس هیات مدیره و جناب آقای مومن عضوهیات مدیره و معاون مالی شرکت مادر تخصصی عمران و مسکن ایران به میزبانی شهر صنعتی کاوه برگزار شد .


مهندس خواجه دلویی در بدو ورود به شهر صنعتی کاوه مورد استقبال مهندس معزی مدیر عامل هلدینگ عمران و مسکن ایران و مهندس صادقی زاده مدیر عامل شرکت شهر صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی کاوه قرار گرفت.
در ابتدای این جلسه مدیران عامل شرکتهای تابعه هلدینگ عمران و مسکن ایران گزارشی از عملکرد و برنامه های خود در سال ۹۸ ارائه کردند.
کیفیت و نظارت دقیق مبنای اجرا پروژه ها باشد.

معاون توسعه ساختمان و انرژی بنیاد مستضعفان در این همایش گفت : اهتمام به کیفیت و کنترل هزینه ها در پروژه ها از اهم موارد مورد توجه و تاکید است .
مهندس خواجه دلویی در ادامه با اشاره عملکرد درخشان بنیاد مستضعفان در بخش های مختلف افزود: بکار گیری معیارهای معماری ایرانی و اسلامی در پروژه ها باید به نحوی باشد که حاصل آن یک طرح ماندگار و فاخر باشد.
ایشان با تاکید بر تعامل بیشتر بین شرکتهای تابعه هلدینگ عمران و مسکن ایران خاطر نشان کردند:با تعامل و تنظیم روابط داخلی می توان طرحها را با کیفیت بهتری اجرا کرد.
معاون توسعه ساختمان و انرژی بنیاد اجرای ضوابط و مقررات را در اجرای پروژه ها الزامی دانست و بر رعایت آیین نامه ها و شفافیت در انعقاد قرارداد ها و بحث فروش تاکید کرد.
مهندس خواجه دلویی ورود به بازار بورس را یک اقدام مثبت در جهت پیشرفت و توسعه تامین منابع مالی شرکتها تلقی کرد و تصریح کرد : در شرایط کنونی زمینه حضور شرکتها در بازار بورس مهیا است و مدیران عامل باید از این فرصت نهایت استفاده را ببرند.
ایشان در بخش دیگری از سخنان خویش بر انجام تعهدات قبلی شرکتها تاکید کرد و افزود: یکی از اقدامات ارزشمند مجموعه حساسیت در قبال انجام تعهدات قبلی است که طی چند ماه گذشته نیز اقدامات خوبی انجام شده است .
معاون توسعه ساختمان و انرژی بنیاد تمرکز و افزایش صادرات سبب بالابردن سطح شرکت در بازارهای بین المللی و همچنین افزایش درآمد صادراتی می شود که مدیران این مهم را در دستور کار خود قرار دهند.
مهندس خواجه دلویی به رویکرد جوان گرایی در سیستم مدیریتی اشاره کرد افزود: تربیت نیروهای متخصص در بخشهای مختلف و جانشین پروری، ایده های نو به همراه دارد که باید مورد نظر مدیران قرار گیرد.
از برنامه های این همایش ،بررسی عملکرد و بودجه سال ۹۸ ،برگزاری کارگاه آموزشی ، بررسی برنامه های جشنواره فروش ،جلسه پرسش و پاسخ و ارائه نقطه نظرات مدیران عامل شرکتهای تابعه هلدینگ عمران و مسکن ایران می توان اشاره کرد.

در پایان این همایش مهندس خواجه دلویی از مدیران شرکت شهر صنعتی کاوه بابت میزبانی این همایش قدردانی کرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

ارتباط با مدیرعامل

مهندس مجید صادقی زاده
سمت : مدیر عامل شرکت شهر صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی کاوه
تلفن: ۹-۸۸۷۳۰۳۱۸-۰۲۱
فکس: ۸۸۷۳۰۳۲۰-۰۲۱
نشانی :تهران – میدان آرژانتین – بلوار بیهقی – خیابان ۱۶ شرقی – پلاک ۱۶

Template Design:Dima Group