پیام تبریک مهندس صادقی زاده به مناسبت آغاز سال نو 28 اسفند 1397 - 13:03

مهندس صادقی زاده طی پیامی فرارسیدن عید نوروز را به خانواده بزرگ شهر صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی  کاوه تبریک گفت. مهندس صادقی زاده طی پیامی فرارسیدن عید نوروز را به خانواده بزرگ شهر صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی کاوه تبریک گفت.


متن این پیام به شرح زیر می باشد :

                                       يا مقلب القلوب والابصار يا مدبر اليل والنهار يا محول الحول والاحوال حول حالنا الي احسن الحال
حمد و سپاس ،خداوند بزرگ را،که در این مقطع زمانی که پرداختن به امر خطیر تولید و ایجاد اشتغال به عنوان مهمترین نیاز کشور عزیزمان، از اولویت ویژه ای برخورددار است،توفیق و افتخار خدمت به صنعتگران پرتلاش و ساعی را نصیب خانواده بزرگ شرکت شهر صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی کاوه نمود.
شرکت شهر صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی کاوه با اتکاء به خداوند منان و پشتوانه پنج دهه تلاش و فعالیت در راستای ارائه خدمات شایسته به صنعت کشور ،همچون گذشته مصمم است که با بهره گیری از توان کارشناسان فهیم ،متخصص و مدیران توانمند و صاحب تجربه و با تعامل سازنده با مدیران و صاحبان صنایع مستقردرمنطقه،که به حق سرمایه ای گران مایه برای آبادانی کشور محسوب می شوند،مسیر ارزشمند رشد و تعالی در حوزه صنعت و تولید را بیش از پیش هموار نماید.
شرکت شهر صنعتی کاوه و منطقه ویژه اقتصادی کاوه ،می کوشد با همراهی صاحبان صنایع و همه ذینفعان خویش و با تداوم روند روبه رشد خود،خدمات مورد نیاز سرمایه گذاران،صنعتگران،کار آفرینان و تولید کنندگان را بهتر از گذشته فراهم نموده و با ارتقاء کیفیت ارائه خدمات و حمایت از صنایع ،گام های بلند تری در مسیر توسعه صنعتی و کسب استقلال اقتصادی ایران اسلامی بردارد.
در پایان از خداوند متعال سالی پر از برکت و رشد و بالندگی برای همه مردم عزیز ایران ،همکاران گرامی و همه تلاشگران عرصه تولید به ویژه مجموعه بزرگ کاوه خواستارم.

مجید صادقی زاده
مدیر عامل و نایب رئیس هیات مدیره
شرکت شهر صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی کاوه

 

ارتباط با مدیرعامل

مهندس مجید صادقی زاده
سمت : مدیر عامل شرکت شهر صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی کاوه
تلفن: ۹-۸۸۷۳۰۳۱۸-۰۲۱
فکس: ۸۸۷۳۰۳۲۰-۰۲۱
نشانی :تهران – میدان آرژانتین – بلوار بیهقی – خیابان ۱۶ شرقی – پلاک ۱۶

Template Design:Dima Group