دیدار مدیرعامل شرکت شهر صنعتی کاوه با امام جمعه ساوه 26 فروردين 1398 - 12:48

به مناسبت آغاز سال جدید، مهندس مجید صادقی زاده  مدیرعامل شرکت شهرصنعتی کاوه و مهندس آقازاده معاون امور شهری شهر صنعتی با حجت الاسلام والمسلمین حسینی امام جمعه شهر ساوه دیدار و گفتگو کردند. به مناسبت آغاز سال جدید، مهندس مجید صادقی زاده مدیرعامل شرکت شهرصنعتی کاوه و مهندس آقازاده معاون امور شهری شهر صنعتی با حجت الاسلام والمسلمین حسینی امام جمعه شهر ساوه دیدار و گفتگو کردند.


مهندس مجیدصادقی زاده در این دیدار ضمن تبریک سال جدید ،گفت: شرکت شهر صنعتی کاوه با تمام توان خود در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و تحقق « رونق تولید » گام برمی دارد.
ایشان با اشاره اینکه این مجموعه با ارائه خدمات به واحدهای مستقرو فراهم نمودن زیرساخت های لازم در بزرگترین شهر صنعتی کشور ،تصریح کرد : سرمایه گذار با ورود به شهر صنعتی کاوه دغدغه زیرساخت و امکانات را ندارد. و با آرامش خاطر در زمینه تولید شروع به فعالیت می کنند.
مدیرعامل شرکت شهرصنعتی کاوه ابراز امیداواری کرد با همکاری و مساعدت همه مسئولان بتوانیم از ظرفیت و پتانسیل شهر صنعتی به عنوان یک قطب بزرگ اشتغال کشوردر راستای کاهش بیکاری نهایت بهره را برد .
امام جمعه شهر ساوه نیز در این دیدار گفت :کشور از سرمایه انسانی و امکانات بسیاری برخوردار است و باید از توانمندی هایی داخلی برای رفع مشکلات اقتصادی و اشتغال استفاده کرد.
حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی افزود: در سال رونق تولید می توان با برنامه ریزی و اتکا به توان داخلی تحریمها را به فرصت در راستای خود کفایی کشور تبدیل کرد.

 

ارتباط با مدیرعامل

مهندس مجید صادقی زاده
سمت : مدیر عامل شرکت شهر صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی کاوه
تلفن: ۹-۸۸۷۳۰۳۱۸-۰۲۱
فکس: ۸۸۷۳۰۳۲۰-۰۲۱
نشانی :تهران – میدان آرژانتین – بلوار بیهقی – خیابان ۱۶ شرقی – پلاک ۱۶

Template Design:Dima Group