کارگران نیروی محرکه ی چرخه اقتصاد کشور هستند 08 ارديبهشت 1398 - 05:55

مدیر عامل شهر صنعتی کاوه باگرامی داشت هفته کارو کارگر گفت : کارگران نیروی محرکه ی چرخه  اقتصاد و  تو لید در کشور  هستند مدیر عامل شهر صنعتی کاوه باگرامی داشت هفته کارو کارگر گفت : کارگران نیروی محرکه ی چرخه اقتصاد و تو لید در کشور هستند


مهندس مجید صادقی زاده ضمن تبریک هفته کار و کارگر به کارگران شرکت شهر صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی کاوه، ابراز داشت: این ایام فرصت مغتنمی برای تکریم و نکوداشت مقام رفیع کارگران و قدرانی شایسته از این قشر شریف خصوصاخانواده ی بزرگ کاوه می باشد.
ایشان با اشاره به اینکه کارگران سرمایه کارآمد و مهم کشور هستند تصریح کردند : بی شک رمز پیشرفت و توسعه پایدار هر کشور در دستان توانمند کارگران هستند.
مهندس صادقی زاده با تاکید بر اینکه کارگران در همه عرصه ها مدافع کشور و انقلاب بوده اند اظهار داشت : این قشر نستوه و خستگی ناپذیر در هر شرایطی در خط مقدم جبهه رونق تولید و پویایی اقتصاد کشور نقش آفرینی می کنند.
وی با اشاره به اینکه فعل ساختن و پایدار ماندن هر کشوری در آوردگاه اقتصاد جهانی و کارزار های اقتصاد بین الملل توسط کارگران آن کشور صرف می شود. گفت:بنده در طول بیست و اندی سال خدمت، از جنس کارگر بوده ام و همچنان به این مقام مفتخرم.
ایشان تاکید کردند: مردم نیز می توانند با خرید کالای ایرانی علاوه بر حمایت از کارگران ایرانی، موجبات پایداری و حفظ فرصت های شغلی را فراهم کنند.
مدیر عامل شرکت شهر صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی کاوه در ادامه گفت : یکی از افتخارات شرکت شهر صنعتی کاوه، زمینه سازی و ایجاد بسترهای مناسب در ایجاد اشتغال پایدار می باشد .
مهندس صادقی زاده ابراز امیدواری کرد : با حمایت بیشتر، از کار آفرینان و کارگران، شاهد پیشرفت روز افزون و گام برداشتن در مسیر خود کفایی کشور عزیزمان باشیم.

 

ارتباط با مدیرعامل

مهندس مجید صادقی زاده
سمت : مدیر عامل شرکت شهر صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی کاوه
تلفن: ۹-۸۸۷۳۰۳۱۸-۰۲۱
فکس: ۸۸۷۳۰۳۲۰-۰۲۱
نشانی :تهران – میدان آرژانتین – بلوار بیهقی – خیابان ۱۶ شرقی – پلاک ۱۶

Template Design:Dima Group