افزایش 7 هزار متر مربع به مساحت انبارهای منطقه ویژه اقتصای کاوه 16 ارديبهشت 1398 - 06:48

مدیر عامل شرکت شهر صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی کاوه گفت: 7 هزار و پانصد متر مربع به ظرفیت انبارهای منطقه ویژه اقتصادی افزوده خواهد شد. مدیر عامل شرکت شهر صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی کاوه گفت: 7 هزار و پانصد متر مربع به ظرفیت انبارهای منطقه ویژه اقتصادی افزوده خواهد شد.


مهندس مجید صادقی‌زاده صبح امروزدر جریان بازدید از احداث دو سوله جدید در منطقه ویژه اقتصادی کاوه با اعلام این خبر افزود: با توجه به افزایش میزان تقاضای و حجم بالای کالا جهت صادرات و واردات و همچنین ایجاد درآمد پایدار این دو انبار در منطقه ویژه اقتصادی کاوه در حال ساخت می باشد .
در این بازدید که مهندس آقا زاده ، مهندس عبدالکریمی و مهندس حقیقی حضور داشتند مدیر عامل شرکت شهر صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی کاوه بر اتمام پروژه طبق زمانبندی مشخص شده تاکید کرد.
وی با اشاره به تامین مالی این پروژه از سوی شرکت شهر صنعتی کاوه تصریح کرد : توجیه عقب ماندن این پروژه از برنامه زمانبندی پیش بینی شده قابل قبول نیست.
مدیر عامل شرکت شهر صنعتی کاوه گفت : این پروژه در راستای بالابردن ظرفیت خدمات به مشتریان منطقه ویژه اقتصادی کاوه از اهمیت بالایی برخوردار است لذا سرعت عمل در کنار دقت و استحکام بنا باید مد نظر پیمانکاران باشد.
وی تصریح کرد: با تکمیل این دو انبار جدید تعداد انبارهای سرپوشیده منطقه ویژه اقتصادی کاوه به 11 انبار افزایش پیدا می‌کند .
مهندس صادقی زاده گفت: در حال حاضر منطقه ویژه اقتصادی کاوه دارای 9 انبار سرپوشیده به مساحت 62 هزار و دویست متر مربع می باشد. و همچنین دو انبار روباز بتنی به مساحت 15 هزار مترمربع جهت پارکینگ ماشین‌های وارداتی و همچنین پارکینگ تخلیه کانتینرهاست.
وی در پایان ابراز امیدواری کرد که با اقدامات صورت گرفته روز به روز شاهد رونق اقتصادی و پیشرفت این منطقه باشیم .

 

ارتباط با مدیرعامل

مهندس مجید صادقی زاده
سمت : مدیر عامل شرکت شهر صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی کاوه
تلفن: ۹-۸۸۷۳۰۳۱۸-۰۲۱
فکس: ۸۸۷۳۰۳۲۰-۰۲۱
نشانی :تهران – میدان آرژانتین – بلوار بیهقی – خیابان ۱۶ شرقی – پلاک ۱۶

Template Design:Dima Group