بازدید مدیر عامل شهر صنعتی کاوه از نمایشگاه هنر‌های تجسمی ساوه 30 شهریور 1398 - 05:53

مدیر عامل شهر صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی کاوه از نمایشگاه هنر‌های تجسمی در نگارخانه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه بازدید کرد. مدیر عامل شهر صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی کاوه از نمایشگاه هنر‌های تجسمی در نگارخانه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه بازدید کرد.


مهندس صادقی زاده در جریان بازدید این نمایشگاه گفت : آثار هنری این نمایشگاه بسیار متنوع، زیبا و چشم نواز بوده که این بیانگر توانمندی و استعداد هنرمندان ساوجی است .
وی افزود : زبان هنر ، زبان گویا و فصیحی است و هنرمندان می توانند با خلق آثار خود تاثیر مثبتی بر ذهن مخاطبان بگذارند.
مدیر عامل شهر صنعتی کاوه با اشاره به فضای خوب نگار خانه اداره فرهنگ و ارشاد ساوه افزود: برگزاری اینگونه نمایشگاه فرصت مغتنمی است تا عموم مردم بتوانند با هنرهای تجسمی آشنا شوند.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ساوه نیز ضمن تقدیر و تشکر از حضور مهندس صادقی زاده افزود: بازدید و حمایت مسئولان از نمایشگاههای هنری موجب دلگرمی هنرمندان می شود .
محمودی فر برگزاری نمایشگاه هنرهای تجسمی و شرکت هنرمندان جوان در کنار پیشکسوتان یک رویداد مهم در حوزه هنر شهرستان ساوه تلقی می شود .
لازم بذکر است در این نمایشگاه 100 اثر از 35 هنرمند به نمایش در آمده است و در دو نوبت صبح و عصر تا 8 شهریور دایر می باشد.

 

ارتباط با مدیرعامل

مهندس مجید صادقی زاده
سمت : مدیر عامل شرکت شهر صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی کاوه
تلفن: ۹-۸۸۷۳۰۳۱۸-۰۲۱
فکس: ۸۸۷۳۰۳۲۰-۰۲۱
نشانی :تهران – میدان آرژانتین – بلوار بیهقی – خیابان ۱۶ شرقی – پلاک ۱۶

Template Design:Dima Group