ديدار مدير عامل شركت شهرك صنعتي كاوه با معاون استاندار و فرماندار ساوه 12 آذر 1396 - 06:28

فرماندار ساوه در دیدار با مدیر عامل شركت شهرك صنعتي كاوه گفت: استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های شهرک صنعتی کاوه در جهت ایجاد فرصت های سرمایه گذاری و اشتغال بسیار ضروری است. فرماندار ساوه در دیدار با مدیر عامل شركت شهرك صنعتي كاوه گفت: استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های شهرک صنعتی کاوه در جهت ایجاد فرصت های سرمایه گذاری و اشتغال بسیار ضروری است.

محمد بهاروندبا بیان اینکه استفاده مطلوب از امکانات ایجاد شده در شهرک صنعتی کاوه در دستور کار قرار گرفته است گفت: با همکاری و همدلی همه دستگاه‌های اجرایی شهرستان و بهره‌گیری از ظرفیت‌های حمایتی می‌توانیم مشکلات صنعتگران و صنایع را برطرف کنیم. وی با بیان اینکه ساوه یکی از قطبهای صنعتی ومعدنی کشور و چشم انداز روشنی برای بهبود وضعیت صنعت است گفت: شهرستان ساوه  را با بهره‌گیری از بزرگترین شهر صنعتی کشور میتوان بعنوان یکی از بازوهای توانمند تحقق اقتصاد مقاومتی معرفی کرد.

وی وجود شهرک‌های صنعتی را در این راستا موثر دانست و ادامه داد:شهرک صنعتی کاوه داشتن بسترهای مناسب توسعه اشتغال یکی از قطب های توسعه اقتصاد ملی و زمینه ساز درآمدهای پایدار ملی است.

مدیر عامل شرکت شهرک صنعتی کاوه نیز در این نشست به اهمیت راه‌اندازی واحدهای تعطیل و نیمه‌تعطیل در این شهرک اشاره کرد و گفت: اساس کشور بر تولید است و امروز باید برای حفظ اشتغال تلاش کنیم.

صادق زاده ادامه داد: در این راستا این شرکت از تمامی واحدهای صنعتی مستقر در شهرک صنعتی حمایت کرده و در رفع مشکلات آنها تا جایی که در راستای قوانین و مقررات باشد اقدام می نماید.

به گفته وی با توجه به آماده بودن زیرساخت‌ها در شهرک‌های صنعتی کاوه، احیای واحدهای تولیدی مستقر و همچنین جذب سرمایه گذار در این شهرک‌ آسان تر می باشد.

 

ارتباط با مدیرعامل

مهندس مجید صادقی زاده
سمت : مدیر عامل شرکت شهر صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی کاوه
تلفن: ۹-۸۸۷۳۰۳۱۸-۰۲۱
فکس: ۸۸۷۳۰۳۲۰-۰۲۱
نشانی :تهران – میدان آرژانتین – بلوار بیهقی – خیابان ۱۶ شرقی – پلاک ۱۶

Template Design:Dima Group