دومین روز فرآیند ارزیابی نظام تعالی و پیشرفت شرکت شهر صنعتی کاوه 08 بهمن 1397 - 08:31

 دومین روز فرآیند ارزیابی نظام تعالی و پیشرفت شهر صنعتی کاوه با حضور ارزیابان درستاد معاونت امور شهری شرکت شهر صنعتی کاوه پیگیری شد. دومین روز فرآیند ارزیابی نظام تعالی و پیشرفت شهر صنعتی کاوه با حضور ارزیابان درستاد معاونت امور شهری شرکت شهر صنعتی کاوه پیگیری شد.

گروه ارزیابی جایزه ملی تعالی و پیشرفت،صبح امروز به همراه مهندس آقا زاده معاون امور شهری و مهندس شوشتری مدیرتعالی سازمانی و همچنین برنامه ریزی و کنترل پروژه از قسمتهای مختلف شهر صنعتی کاوه اعم از منطقه ویژه اقتصادی کاوه، هاب سوخت ، تصفیه خانه و قسمت مسکونی بازدید بعمل آوردند .
همچنین ارزیابان در گفتگو با مدیران ارشد و کارکنان قسمتهای مختلف شرکت شهر صنعتی کاوه عملکرد و برنامه های مدون حوزه های مختلف را مورد ارزیابی قرار دادند و مدیران نیز با ارائه مستندات قوی به سوالات مطرح شده پاسخ دادند.
لازم بذکر است شرکت شهر صنعتی کاوه در سال 96 موفق به تندیس و تقدیرنامه سه ستاره از دومین دوره این جایزه گردید. جوایز تعالی نقش مهمی در مسیر بهره‌وری و پیشرفت دارند.جوایز تعالی به شرکت‌هایی اهدا می‌شود که به طور پیوسته در تلاش برای بهبود فرآیند و ارزش افزایی برای مشتریان هستند. این شرکت‌ها با رهبری و مدیریت دوراندیش و توسعه قابلیت سازمانی با تکیه بر استعداد و خلاقیت کارکنان، آینده پایدار و موفقیت آمیز را برای خود رقم می‌زنند.
شایان ذکر است جایزه تعالی و پیشرفت بر اساس مدل تعالی سازمانی اروپایی («EFQM» (European Foundation for Quality Management)، ارزیابی و ارائه می شود.

 

 

ارتباط با مدیرعامل

مهندس مجید صادقی زاده
سمت : مدیر عامل شرکت شهر صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی کاوه
تلفن: ۹-۸۸۷۳۰۳۱۸-۰۲۱
فکس: ۸۸۷۳۰۳۲۰-۰۲۱
نشانی :تهران – میدان آرژانتین – بلوار بیهقی – خیابان ۱۶ شرقی – پلاک ۱۶

Template Design:Dima Group